Rreth Nesh


Cilet Jemi Ne?

Bullitt Albania është iniciativa e parë në Shqipëri për të sjellë një nga produktet më innovative në transportin cargo. Bullitt Cargo Bike u krijua në Kopenhagen, Danimarkë nga dy miq, Larry dhe Harry. Të dy vendosën të dizenjonin dhe më pas ndërtonin biçikletën cargo që duhet të ishte përveçse funksionale njëkohësisht dhe tërheqëse. Bullitt u bë zgjidhja më miqësore me ambjentin për të pedaluar kudo në qytet shpejt, lirë dhe me stil.

Perse Bullitt?

Njerëzit nuk shihnin si alternativë të vetme makinën për të qarkulluar në çdo cep të qytetit. Mund të gjeje një sërë përdorimesh duke filluar nga transporti i thjeshtë cargo; për të reklamuar, shoqëruar fëmijët në kopësht ose shkollë, për të krijuar biznesin tuaj te parë me shumë pak kosto (dyqan portabël) apo dhe për aventurat në natyrë me miqtë. Bullitt është krijuar për të përballuar çdo sfidë.

Vizioni Yne

Me eksperiencën ndër vite është ndërtuar çka besojmë të jetë teknologjia më e fundit e biçikletës gjithçkabërëse. Pedaluar çdo ditë anë e mbanë globit, vjen me 9 ngjyra të ndryshme dhe me nje linjë të gjerë aksesorësh. Me disponibilitet të lartë dhe dërgesa të shpejta, sistem komponentësh dhe aksesorësh të teknologjisë së fundit, Bullitt është zgjidhja më e shpejtë, fleksibël dhe rezistente momentalisht nëtreg.

Galeri & Pershkrime


 • The Family

  The “Family”— Zgjidhja e duhur për të shoqëruar të vegjëlit tuaj në kopësht ose shkollë. Gjithashtu shoqërohet nga aksesor

 • The Speedster

  The “Speedster”— Zgjedhje ideale nëse kërkoni shpejtësi dhe fleksibilitet në përdorim.  Shoqërohet nga panele anësore BBX,

 • The Standard

  The “Standard”—Zgjidhja perfekte nëse kërkon një biçikletë cargo fleksibël; blerje, shëtitje me miqtë, mbajtës frigoriferi

 • The Steps eBullitt

  The “STePS eBullitt— Versioni elektrik i biçikletës cargo Bullitt,  produkt për të cilin ne krenohemi. Ngadalësim automatik gja

 • The Tool

  The “Tool”— Perfekte për punëtorët profesionistë që u duhet të transportojnë veglat e tyre. Shoqërohet nga aksesori i posat

Bullitt Albania

Na shkruani ne adresen tone elektronike per me shume informacione lidhur me cmimet dhe detajet!

Get Prices

Na vizitoni

Address: Rruga ‘Islam Alla’, pallati ‘Aurora Konstruksion’, kati i parë teknik, Tiranë

Phone: +355 69 46 15 476

Email: endrit_mustafaj@vigroup.al

Jemi online

Mon. - Fri. 8am to 5pm

Sat. 8am to 11am

Sun. Closed

Na shkruani per cdo informacion